Trojkolka pre deti

Trojkolka pre deti – rýchla, bezpečná a stabilná

Aká je najlepšia trojkolka pre deti? Staršie ročníky si určite okamžite vybavia retro trojkolku, na ktorej jazdili ako deti. A dnes takúto detskú trojkolku môžu vlastniť opäť i vaše deti. Trojkolka pre deti 3Wheel je bezpečnou trojkolkou inšpirovanou klasickým modelom, ktorý sa vyrábal pred zhruba 50 rokmi. Jej dizajn je priam identický, a tak ako kedysi – retro trojkolky vydržia spoľahlivo slúžiť desiatky rokov.

Na výrobu trojkolky pre deti používame vysokokvalitné materiály. Sami ohýbame jej jednotlivé časti – kostru, riadidlá a predné vidlice. Taktiež ručne zvárame a lisujeme prvky pre upevnenie pedálovej osi a zadnej osi. Kvalita všetkých použitých materiálov je pre nás veľmi dôležitá, a preto aj plastové diely, použité farby a gumené rukoväte riadidiel majú potrebnú certifikáciu. Tá dokumentuje, že neobsahujú žiadne škodlivé látky, ktoré by sa mohli dostať na kožu dieťaťa.

Trojkolka pre deti

Trojkolka pre deti, na ktorú nikdy nezabudnú

Trojkolka pre deti je viac než len hračkou a viac než len zábavkou na trávenie voľného času. Trojkolka pre deti je tým, na čo deti pravdepodobne nikdy nezabudnú. Dlhé hodiny strávene na jej kolesách sú prvými krokmi k bicyklovaniu na klasickom bicykli. V parkoch, na sídliskách či na ulici pred domom, každé dieťa sa túži voziť s kamarátmi a objavovať čaro tohto pohybu. TriWheel trojkolka je navrhnutá tak, aby dieťa pohyb na nej zvládlo veľmi rýchlo, najčastejšie už po prvých jazdách pochodí ako ovládať pedále a jej riadenie.

3Wheel je reťazovou trojkolkou. Reťaz sa pohybuje plynule bez toho, aby sa zasekávala a dieťa ju dokáže rozpohybovať do rýchlosti, ktorá mu je príjemná. Oproti rôznym elektrickým trojkolkám či detským mini vozidlám vedieť dieťa k pohybu, trénuje jeho vytrvalosť, stabilitu i balanc.

Potešte vaše deti originálnym darom – darujte im kvalitnú trojkolku pre deti

Trojkolka pre deti 3Wheel je veľmi bezpečná a pohodlná. Uvidíte, že vaše deti po tom, ako vyrastú z menších odrážadiel túto detskú trojkolku nebudú chcieť pustiť z ruky. Nájdete ju hneď v niekoľkých farebných prevedeniach, a to modrej, červenej, ostro červenej, fialovej i v novom bielom farebnom dizajne.

Farby sme vyberali tak, aby si medzi nimi našli svoju obľúbenú chlapci i dievčatá a zároveň tak, aby súčasne zapadla do vkusu dievčat i chlapcov. 3Wheel je certifikovaná trojkolka na zhodu s normou STN EN 71, aj preto je najlepším darom, ktorý vášmu dieťaťu môžete podarovať. V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.