Trojkolka

Bezpečná trojkolka, ktorá poteší každé dieťa

Detské odrážadlá – trojkolka – bicykel s pomocnými kolieskami až klasický detský bicykel. To je cesta, ktorou si prejde každé dieťa, kým sa naučí bicyklovať. Trojkolka je po detských odrážadlách už len krôčik od toho, aby sa deti naučili plnohodnotne bicyklovať. Práve preto je kvalita a bezpečnosť trojkolky veľmi dôležitá. Oproti odrážadlám je prvým kontaktom dieťaťa s pedálmi pričom potrápi jeho stabilitu a balanc.

Dôležité je, aby na pohyb trojkolky nebolo potrebné vynakladať príliš veľkú silu. Samozrejme, nejakú tú námahu dieťa na rozpohybovanie reťazovej trojkolky vynaložiť musí. Dieťa ju tak ľahko dokáže dať do pohybu a pohyb na nej si rýchlo zamiluje.

Trojkolka - 1

Bezpečná trojkolka v retro dizajne

Pamätáte si ešte trojkolky, ktoré sa vyrábali zhruba pred 50 rokmi? Presne im podobná je trojkolka 3wheel, ktorá svojim dizajnom pripomína retro trojkolku no na jej výrobu sú použité vysokokvalitné materiály za pomoci moderných technológií. Trojkolka 3wheel spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky a je certifikovaná na zhodu s normou STN EN 71.

Doprajte vášmu dieťaťu trojkolku, ktorá ho nesklame. Aj keď na trhu možno nájdete lacnejšie varianty trojkoliek, pri tejto investícii by cena nemala ísť na úkor kvality. Trojkolka 3wheel je vyrábaná za použitia modernej 100% kvalitnej technológii a jej časti sú ručne ohýbané. I po tom, ako vaše dieťa z trojkolky vyrastie, určite poslúži či už pre vaše ďalšie deti alebo ako darček pre iných. Tak, ako tomu bolo i kedysi aj trojkolka triwheel je viacgeneračnou trojkolkou.

Cestou k pohybu s kvalitnou trojkolkou

Viesť dieťa k športu a pravidelnému pohybu je veľmi dôležité už od jeho prvých rokov života. Pohyb je pre deti nie len veľmi potrebný, navyše deti aj baví. A práve jazda na trojkolke je aktivitou, ktorú deti doslova milujú. Pamätáte si ešte ako ste trojkolku ako malí z rúk nechceli pustiť vy? Pravdepodobne tak budú reagovať i vaše deti hneď po tom, ako sa naučia pedálovať a začnú si jazdu na trojkolke užívať plnými dúškami.

Naša trojkolka je navrhnutá tak, aby sa dokázala prispôsobiť každému dieťaťu a zakaždým mu poskytla bezpečie, komfort a stabilitu. Má nastaviteľné sedadlo, ktoré individuálne prispôsobíte výške dieťaťa a jej nosnosť je dostatočne vysoká. Nájdete ju v mnohých farebných prevedeniach, a to modrej, červenej, ostro červenej či fialovej, a teraz i v novom bielom odtieni. Neváhajte nás kontaktovať.