Detská trojkolka

Detská trojkolka snov

Trojkolka snov? Presne taká je detská trojkolka v retro štýle s názvom 3Wheel. Táto detská trojkolka vznikla na základe kreatívneho nápadu rodičov, ktorí chceli svojmu dieťaťu dopriať kvalitnú a bezpečnú trojkolku, ktorú si rýchlo zamiluje. Na svet prišla reťazová trojkolka 3Wheel inšpirovaná trojkolkami, ktoré sa vyrábali zhruba pred 50 rokmi.

Detská trojkolka 3Wheel je maximálne spoľahlivá, bezpečná a vyrobená z vysokokvalitných materiálov. Trojkolku prakticky celú vyrábame v našej spoločnosti, pričom sami ohýbame jej jednotlivé častí kostry, riadidiel a prednej vidlice. Rovnako ich zvárame a ďalej lisujeme jednotlivé prvky pre upevnenie pedálovej osi aj zadnej osi. Vďaka pedantnej práci a vášni pre výrobu bezpečných trojkoliek pre deti sa nám darí ponúkať deťom i rodičom to najlepšie, čo dnes na trhu nájdete.

Retro trojkolka

Pekná, kvalitná a bezpečná – presne taká je naša detská trojkolka

Detská trojkolka TriWheel spĺňa všetky požiadavky na bezpečné používanie pre deti. 3Wheel je certifikovaná na zhodu s normou STN EN 71. Riadidlá, držiak sedačky, pedálová os, predná os, zadná os a upínacie sponky detskej trojkolky sú niklované. Jej plastové diely, ako aj použité farby a gumené rukoväte riadidiel sú certifikované a neobsahujú škodlivé látky, ktoré by sa mohli dostáť na pokožku či do dýchacích ciest dieťaťa. 

Detská trojkolka je nie len bezpečná, ale i dizajnovo pekne ladená a vyrobená tak, aby deťom vydržala slúžiť niekoľko rokov, a v prípade potreby i viacerým generáciám. Sedadlo detskej retro trojkolky je nastaviteľné. Môžete ho polohovať do rôznych výšok, takže aj keď vaše dieťa vyrastie a na ozajstný bicykel ešte nebude pripravené, postačí úroveň sedadla navýšiť o pár centimetrov smerom nahor.

Vyberte si detskú trojkolku pre chlapcov i dievčatá

Detskú trojkolku 3Wheel vám ponúkame v niekoľkých farebných prevedeniach, pričom všetky jej farby sú vhodné pre chlapcov i dievčatá. Napríklad, ak sa rozhodnete pre červenú trojkolku pokojne ju môžu využiť i viacerí súrodenci – chlapci či dievčatá. 3Wheel retro trojkolku vyrábame v červenej a silno červenej farbe, ako i v modrej, fialovej a najnovšie i v bielej farbe.

Prekvapte vašich najmenším detskou trojkolkou, na ktorej sa rýchlo naučia pedálovať a šport si dozaista zamilujú. Deti sa učia veľmi rýchlo, a jazda na trojkolke pre deti od 1 roka je pre nich už len krôčikom od ozajstného bicyklovania. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.