Retro štvorkolka

Štvorkolka v retro štýle, ktorú vaše deti nebudú chcieť pustiť z ruky

Jedinečná štvorkolka v retro štýle z vysokokvalitných materiálov a navyše vyrobená na Slovensku? Presne taká je naša najnovšia štvorkolka 3wheel. Podobne ako retro trojkolka, tak aj naša štvorkolka je reťazová. Takúto jedinečnú reťazovú štvorkolku si rýchlo zamiluje každé dieťa.

Kým sa budú vaši najmenší zabávať na štvorkolke či trojkolke – vy si môžete byť istí, že im počas ich používania nič nehrozí. Štvorkolka 3wheel spĺňa všetky nároky na bezpečné používanie pre deti. Pedálová os, predné osi, zadná os sú niklované. Pedále ako aj použité farby majú potrebnú certifikáciu a neobsahujú žiadne pre deti nebezpečné zložky.

Retro štvorkolka

So štvorkolkou 3wheel zábava nikdy nekončí

Kým naša najnovšia štvorkolka má podobné parametre ako aj obľúbená detská trojkolka, jej ovládanie je o čo si iné. Dalo by sa povedať, pre deti ešte zábavnejšie. Veď má predsa o jedno koleso navyše a volant. Svojim dizajnom tak pripomína detskú motokáru, ktorá je ozaj zábavným dopravným prostriedkom. Vyskúšať si jazdu na nej či vrátiť sa do detstva dozaista zatúžite aj vy.

Navyše, ovládanie a riadenie našej štrvorkolky je veľmi jednoduché a bezpečné. Štvorkolka sa plynule hýbe v smere ovládania a deti ju hravo zvládnu priviesť do pohybu aj zastaviť či ubrzdiť. Vhodná je tak pre chlapcov aj pre dievčatá, približne do 12 rokov. Výškovo nastaviteľný volant umožňuje jazdu detí od 5 do 12 rokov, podľa výšky dieťaťa. Štvorkolka je stabilná, pevná a pohodlná – aj po dlhých hodinách ju vaše dieťa nebude chcieť pustiť z ruky. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať.