Reťazové trojkolky

Stabilné reťazové trojkolky, pre chlapcov i dievčatá

3Wheel – to sú stabilné reťazové trojkolky vysokej kvality v jedinečnom retro dizajne, ktoré potešia dievčatá i chlapcov. Reťazové trojkolky 3Wheel pre vás vyrábame na Slovensku za použitia certifikovanej technológie. 3Wheel trojkolka pre deti je certifikovaná na zhodu s normou STN EN 71. Na jej pohodlné používania, zdravotnú nezávadnosť a dlhoročnú výdrž sa preto môžete spoľahnúť.

Reťazové trojkolky pre vás vyrábame od srdca, pretože chceme aby deťom prinášali rovnakú radosť pri jazde na nich, akú kedysi prinášali klasické trojkolky, ktoré sa vyrábali pred 50 rokmi starším generáciám. Retro trojkolky našej výroby dnes tešia nie len deti ale i rodičov, ktorí vedia, že ich dieťa sa vozí na bezpečnej a stabilnej trojkolke.

Reťazové trojkolky

Reťazové trojkolky, ktoré sa len tak nepoškodia

Reťazové trojkolky TriWheel spájajú klasický dizajn a moderné technológie pri výrobe každého kusu. Jednotlivé časti reťazovej trojkolky sami ohýbame, zvárame i lisujeme a vybrané časti niklujeme. Potrebnou certifikáciou si prešli i všetky použité plastové diely detskej trojkolky. Tá zabezpečuje, že sa nijaké škodlivé látky nedostanú na kožu ani do dýchacích ciest dieťaťa.

Oproti trojkolkám z veľkovýroby či trojkolkách dovážaných zo zahraničia sú reťazové trojkolky 3Wheel omnoho odolnejšie, zdravotne nezávadné a čo je dôležité, nie sú produktom určeným na krátkodobé využitie. Procesom výroby i dlhoročnou životnosťou sa radia medzi ekologické produkty, ktoré môžu využívať viaceré generácie tak, ako tomu bolo i kedysi. Reťazové trojkolky vás jednoducho nesklamú.

Ponúkame vám rozličné farby reťazových trojkoliek

Obľúbené reťazové trojkolky pre vás vyrábame v niekoľkých farebných prevedeniach. Samozrejmosťou je klasická červená a ostro červená, modrá i fialová a najnovšie i biela farba. Výber farby je len a len na vás, pričom vysoká kvalita trojkolky pre deti 3Wheel sa nemení.

Reťazová trojkolka je určená najmä pre deti od 1 roka a v prípade potreby je ju možné používať i v prevedení detskej trojkolky s vodiacou tyčou. Keď si dieťa na jej ovládanie celkom zvykne, nájde správnu stabilitu a balans, vodiacu tyč jednoducho od reťazovej trojkolky odpojíte. S pribúdajúcim vekom a výškou dieťaťa je na trojkolke možné upraviť výšku sedadla do potrebnej úrovne. S výberom reťazovej trojkolky vám radi pomôžeme a odpovieme na akékoľvek prípadné otázky. Stačí nám napísať alebo zatelefonovať.